Board of Directors

Edward Forbes

President
president@calgarycameraclub.ca

Andy Denton

Vice President
vp@calgarycameraclub.ca

Kelvin Kralka

Treasurer
treasurer@calgarycameraclub.ca

Diana Horler

Secretary
secretary@calgarycameraclub.ca

Coordinators

Vacant

SIG Coordinator
sig@calgarycameraclub.ca

Diana Horler

Competition Coordinator
competitions@calgarycameraclub.ca

Terry Lende

Membership Coordinator
membership@calgarycameraclub.ca

Catherine Findlay

Sponsorship Coordinator
sponsorship@calgarycameraclub.ca

Vacant

CAPA Representative
capa@calgarycameraclub.ca

Ekeiti Abia

Marketing and Social Media
marketing@calgarycameraclub.ca

Vacant

Volunteer Coordinator
fb@calgarycameraclub.ca

Fraz Anjum

Webmaster
web@calgarycameraclub.ca

About Us

We fight For a very important reason

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce feugiat nec magna at consequat. Praesent egestas nunc ut ante imperdiet.

Nullam eget aliquam ligula, at accumsan risus. Etiam quis sapien lectus. Sed gravida tortor vel viverra porttitor. Suspendisse tincidunt elit et porttitor molestie. Duis tellus nibh, gravida ac dui finibus, sollicitudin laoreet magna. Nunc ante ante, posuere sed posuere nec, pharetra tempus velit.

Founder

we stand for greatness

we strive to change the environment for the better place

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

work with us

Willing to Volunteer?

error: Content is protected !!